Loading...
ANALIZY SIECI

4 polityków opozycji, którzy wygenerowali najwięcej odsłon na FB w temacie Andruszkiewicza

Mimo upływu czasu, nie milkną echa powołania nowego wiceministra cyfryzacji. Wśród dziesiątek facebookowych profili, które wygenerowały ogromną dyskusję wokół osoby Adama Andruszkiewicza (media, celebryci, tematyczne), wyszukaliśmy te, należące do polityków opozycji. Kto uzyskał największe liczby odsłon na Facebooku? Sami zobaczcie!

Zdecydowanie największą liczbę odsłon zanotował post Roberta Biedronia. Choć zamieścił tylko jeden wpis – zyskał on blisko 200 tys. odsłon. Tym samym znajduje się na 4. miejscu w ogólnym rankingu dyskusji na temat powołania Adama Andruszkiewicza.

Na drugim miejscu znalazła się aktywność warszawskiego radnego, Sławomira Potapowicza. W ogólnym rankingu znalazł się na 54. miejscu, ale spośród polityków partii parlamentarnych zajął 1. miejsce. Jego 7 wpisów zebrało około 26,5 tys. odsłon.

Nieco dalej, na trzecim miejscu znalazł się profil Tomasza Siemoniaka. Jego 3 facebookowe wpisy wygenerowały około 25 tys. odsłon.

Ranking polityków opozycji o największym wpływie na dyskusję o nowym wiceministrze zamyka Borys Budka. Były minister sprawiedliwości zamieścił wprawdzie tylko jeden wpis, ale zebrał blisko 17 tys. odsłon.

Dane: unamo.com

fot. facebook.com/RobertBiedron | facebook.com/slawomirpotapowicz | facebook.com/tomaszsiemoniakPL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *